Perşembe, Mayıs 25, 2006

The Art of Doing Nothing

- "The Art of Doing Nothing" bilinçli yapıldığında tadından yenmez :)
- Sarı rakı olur mu abicim saçmalamayın artık lütfen yaa!
- Beynimdeki "Alpha" dalgalarını arttırmaya çalışıyorum ama demekle artacak gibi görünmüyor, artmadığına inandığımda sinirleniyorum ve böylece inat bir şekilde "Beta" dalgaları artıyor. Al sana şimdi durup dururken stress hali. Ne oldu, rahatladık, bırak allahaşkına yaa!
- Zamanımızın az olduğunu farkettiğimiz içinmi insanlar hakkında bir yargıya, "seni artık tanıyorum" duygusuna çok çabuk ulaşıyoruz. Bir davranış, bir cümle, verilmeyen bir borç, alınmayan bir selam, hatta bazen bir bakış sonuca o kadar çabucak ulaştırıyorki bizi. Birbirimiz hakkında düşünmek bile fazlalık geliyor, birini tanımak için yeterince zamanımız yok, daha başkaları hakkında yargılara varacak onları sevecek ya da hiç sevmeyeceğiz ama tüm bunları çok hızlı yapmalıyız acelemiz var bizim, yetişeceğimiz bir yer var sanırım da oranın neresi olduğu konusu biraz tartışmalı...
- Katlanma sorunum var benim. "Katlanma Sanatı" diye bir öğreti var mı acaba?
- Yaşamda gidiş yolundan puan alınamıyor maalesef, hayat sonuç odaklı bir eyleme dönüşüyor zamanla. Halbuki gidiş yolu sondaki hedeften daha anlamlı ve estetik olabiliyor bazen!

1 yorum:

Adsız dedi ki...

Hmm I love the idea behind this website, very unique.
»