Perşembe, Mayıs 25, 2006

Dekoratif durdu ...

- Evlilik aşkı öldürüyor mu? Aşk öldürülebilir birşey değil ki en fazla gömülebilir, o nu da derin kazmak lazım!
- "Grave digger, dig my grave shallow, so I can feel the rain" şarkısına bayılıyorum, öldüğümde hala hissedebileceğimi bilmek belki de beni rahatlatıyordur bilemiyorum ama güzel şarkı :)
- Bir şeyin-kişinin değeri onun için nelerden vazgeçtiğinle ölçülür. Bingooooo, tam da diyeceğim buydu, Cehenneme Övgü :)
- Tarihteki her olay eğer ipe atılmış milyarlarca düğümden biriyse, bu düğümlerden bir kazak çıkacağını kimse garanti edemez!
- "Deli olmakla dahi olmak arasında çok ince bir çizgi vardır" denir ya hep, pekçoğumuz için o çizgi ufuk çizgisi kadar uzak!
- Dünyada herkese göre elbise vardır bence, yoksa da dikilebilir sanıyorum.
- Ölümden ders alınabilir mi? Ölümün olduğunu herkes bilirken bunu gerçekten idrak etmek için illaki birini toprağın altına ittirip üzerine toprak atmak mı gerekir?
- Ömrümün geri kalanı ne kadar acaba?
- Keşfedilen her şey, yapılan her spor, okunan her kitap, gidilen her yol kendimizi diğerlerinden farklı kılmak içinse serbest pazar ekonomisinden ne farkı var bunun? Bu işin geleceği nokta herkes kendisi icin yaşar bence, kimseyi kandırmaya gerek yok, yalnızız ve sadece biz varız, yalnız doğduk, yalnız yaşadık, yalnız öleceğiz!
- Eski değerlerin kalmadığından dem vuranlar aynı zamanda toplumların gelişmesi için anlayış, hoşgörü ve açık fikirlerin serbestçe dolaşımda olmasını da savunuyorlar, bu ikiyüzlülük ya da kendini bilmezlik değil de nedir?

1 yorum:

Adsız dedi ki...

Super color scheme, I like it! Good job. Go on.
»